Telefon: +387 35 700 800|info@opcina-gracanica.ba  |    |

JAVNI POZIV za javnu raspravu o Nacrtu Odluke o visini naknade predsjednicima vijeća mjesne zajednice

Pozivaju se vijeća mjesnih zajednica i građani da lično ili putem svojih organizacija, institucija ili drugih oblika organizovanja dostave svoje prijedloge, primjedbe i mišljenja na Nacrt Odluke o visini naknade predsjednicima vijeća mjesne zajednice na adresu: Stručna služba Vijeća, ul. Bašeskijina 1, na fax broj: 035/706-679 ili na mail dz.tukulj@opcina-gracanica.ba.

Javna rasprava traje do 30.04.2019. godine.

Nacrt Odluke o visini naknade predsjednicima vijeća mjesne zajednice objavljen je na web stranici: www.opcina-gracanica.ba, oglasnoj tabli Općine, a primjerak Nacrta Odluke može se dobiti i kod Sekretara Općinskog vijeća (I sprat – stari dio zgrade općine, kancelarija br. 23).

Zaključak o usvajanju Nacrta Odluke o visini naknade predsjednicima VMZ

Odluka o visini naknade predsjednicima VMZ

Sekretar Općinskog vijeća
Dženana Tukulj, s.r.