Telefon: +387 35 700 800|info@opcina-gracanica.ba  |    |  

Čestitka Općinskog načelnika povodom Međunarodnog dana žena

Čestitka Općinskog načelnika povodom Međunarodnog dana žena

2019-03-08T08:54:51+00:00 08.03.2019|

Uvažene moje sugrađanke,

Dozvolite mi da vam u svoje lično ime i u ime svojih saradnika uputim najsrdačnije čestitke povodom 8. marta, Međunarodnog praznika žena, uz obećanje da ćemo se i dalje zalagati da na našoj općini stvaramo ambijent u kojem će do punog izražaja doći kreativna snaga, pamet i ljepota žene.

Siguran sam da ćemo u takvom ambijentu svi biti sretniji i bolji.

Sa željom da u narednom periodu svaki dan u godini slavite kao svoj jer ste svojim zalaganjem, radom, i ostvarenim rezultatima kao pripadnice ljepšeg spola ukazale da ste punopravni članovi  društvene zajednice i dokazani pokretači pozitivnih promjena, još jednom svim ženama općine Gračanica čestitam međunarodni Dan žena 8. mart.

   

                                                                                         Općinski načelnik

                                                                                           Nusret Helić, s.r.