.

.

.

Članci

OBAVJEŠTENJE GRAĐANIMA - BIRAČIMA

Izvod  iz  privremenog    biračkog   spiska   za  redovne   birače izložen je  na  uvid,  odnosno  dostupan   je  građanima-biračima  u svim mjesnim  zajednicama   na biračkim   mjestima  ili na drugim frekventnim       mjestima       dostupnim       građanima     ili     kod predsjednika   mjesnih  zajednica  do 09. 07. 2018. godine,  kako  bi birači  mogli  provjeriti  i izvršiti  ispravku   svojih  podataka  kod nadležnih  organa.

Birački  spisak za područje  cijele općine Gračanica do 09. 07. 2018.  godine,  dostupan   je  svim  građanima-biračima  u zgradi  Općine,  Centar   za  birački   spisak,  kancelarija  br.  9, tel. 035-707-022,  kako  bi  birači   mogli  provjeriti  svoje  podatke,   te izvršiti ispravke  kod nadležnih  organa  ukoliko je to potrebno.

Građani  koji imaju  status  raseljenih  lica, a žive na području općine  Gračanica,    mogu   podnošenjem    zahtjeva    u  Centru   za birački   spisak,   zgrada    Općine- kancelarija    br. 9,  promijeniti svoju biračku  opciju  do 24. 07. 2018. godine.

OPćINSKA    IZBORNA    KOMISIJA

Općina Gračanica © 2012. Sva prava pridržana.