.

.

.

Članci

OBAVJEŠTENJE ZA GRAĐANE

TEKST OBAVIJESTI :

 

  Odlukom Općinskog vijeća Gračanica, u nedjelju 05.februara 2017.godine održat će se ponovljeni  izbori za vijeća mjesnih zajednica Gračanica i Lukavica, kao i prvi krug izbora u mjesnoj zajednici Gornja Lohinja. Izbori u navedenim mjesnim zajednicama biće provedeni na zborovima građana u vremenu od 12,oo do 18,oo sati a pravo glasa imaju svi punoljetni građani pomenutih mjesnih zajednica, upisani u birački spisak Centralne izborne komisije BiH.

Građani će moći birati kandidate političkih stranaka koje su na posljednjim lokalnim izborima osvojile određen broj mandata za vijeća mjesnih zajednica. O broju i imenima kandidata za koje mogu glasati, građani će se moći informisati na lokacijama održavanja izbora tj.biračkim mjestima na dan izbora.

 

Izbori će se održati na slijedećim lokacijama :

-         U mjesnoj zajednici Gračanica u prostorijama mjesne zajednice u centru grada,

-         U mjesnoj zajednici Lohinja Gornja u prostorijama privatnog objekta Nezira Omerovića,

-         U mjesnoj zajednici Lukavica u prostorijama osnovne škole,

  Pozivamo građane općine Gračanica da se odazovu pozivu Izborne komisije za izbore u mjesnim zajednicama, izađu na birališta u nedjelju 05.februara od 12,oo do 18,oo sati i izaberu svoje predstavnike u vijećima mjesnih zajednica Gornja Lohinja, Gračanica i Lukavica.

 

                                                                                                                                                                       Predsjedavajući OV Gračanica

                                                                                                                                                                                   Nihad Krajinović                                                                                                          

Općina Gračanica © 2012. Sva prava pridržana.