.

.

.

Obavijest za građane OIK

Općinska   izborna  komisija  Gračanica obavještava   građane Općine  Gračanica,   da nakon   dostavljanja imena  kandidata od strane  političkih   subjekata   za članove  biračkih   odbora   i  njihove  zamjenike, nedostaje   ukupno  112   kandidata   i to za biračka   mjesta  u Mjesnim  zajednicama:

Babići  -1   kandidat,

Buk -  4 kandidata,

Doborovci   -  3 kandidata,

Doborovci   Gornji  -  4 kandidata,

Džakule  - 3 kandidata,

Gračanica  - 37 kandidata,

Lohinja  Donja  -  1  kandidat,

Lohinja  Gornja  -  2 kandidata,

Lukavica - 6 kandidata,

Lendici  - 4 kandidata,

Malcšići  -  1   kandidat,

Miričina  -  7 kandidata,

Orahovica  Donja -  5 kandidata,

Orahovica   Gornja  -  7 kandidata,

Piskavica  - 3 kandidata,

Pribava  - 2 kandidata,

Prijeko  Brdo  - 4 kandidata,

Rašljeva   - 4 kandidata,

Soko - 3 kandidata,

Stjepan  Polje  -  7 kandidata,

Škahovica  - 2 kandidata,

Trnovci  - 2 kandidata.

 

Kako  je u slučaju   nedovoljnog   broja  predloženih   kandidata   za biračke  odbore  Općinska izborna

komisija  dužna  imenovati   članove   biračkih  odbora  i njihove  zamjenike,   pozivamo  sve punoljetne   građane sa područja   Općine  Gračanica   koji imaju   završenu   najmanje   srednju   školu  i koji su zainteresovani    da budu  članovi   biračkih   odbora  ili zamjenici,    da se dana  31.08.2018.godine   (petak)  od 14 do 18 sati, prijave  u prostorije   Općine  Gračanica  šarena  zgrada-prizemlje,   radi  popunjavanja    biračkih   odbora.

Molimo sve zainteresovane    koji se prijave   da sa sobom  ponesu  ličnu  kartu.

Obavještenja

Općina Gračanica © 2012. Sva prava pridržana.