.

.

.

POZIV ZA SUDJELOVANJE U FORUMU O PRIORITETNIM PROJEKTIMA U MZ PRIBAVA

Vijeće MZ Pribava poziva poštovane građane i građanke MZ Pribava, da sudjeluju u forumu o prioritetnim projektima MZ Pribava, koji će biti održan dana, 25.06.2016. godine u Pribavi, sa početkom u 17:00 časova.

Cilj foruma je uključivanje građana u proces utvrđivanja ključnih problema sa kojima se naša mjesna zajednica suočava te određivanje prioritetnih projekata za našu mjesnu zajednicu. Znanje i iskustvo kojim raspolažete,vaša volja za rad su preduslovi za pokretanje novih inicijativa i prijekata, te je Vaše sudjelovanje u forumu od izuzetne važnosti za kvalitetniju budućnost naše MZ-ce. Molimo vas da do sastanka razmislite o prioritetnim projektima našu MZ te da dođete sa gotovim prijedlozima,

Obavještenja

Općina Gračanica © 2012. Sva prava pridržana.