.

.

.

JAVNI POZIV za javnu raspravu o Nacrtu Odluke o izmjenama i dopunama Statuta Općine Gračanica

Pozivaju se vijeća mjesnih zajednica i građani da lično ili putem svojih organizacija, institucija ili drugih oblika organizovanja dostave svoje prijedloge, primjedbe i mišljenja na Nacrt Odluke o izmjenama i dopunama Statuta Općine Gračanica na adresu: Općina Gračanica, Općinsko vijeće, Komisija za propise i Statut, izbor i imenovanje, općinska priznanja i obilježavanje značajnih događaja i ličnost ili Stručna služba Vijeća, ul. Bašeskijina 1, na fax broj: 035/706-679 ili na mail Ova adresa el. pošte je zaštićena od spambotova. Omogućite JavaScript da biste je vidjeli. .

Javna rasprava traje do 20.09.2018.godine.

Nacrt Odluke o izmjeni i dopuni Statuta Općine Gračanica možete pogledati i preuzeti u prilogu:

Općina Gračanica © 2012. Sva prava pridržana.