.

.

.

JAVNI POZIV za odabir korisnika/ca pomoći za izgradnju i sanaciju stambenih jedinica uništenih ili oštećenih u poplavama 2014. godine

Projekat oporavka od poplava predstavlja nastavak aktivnosti na polju sanacije šteta uzrokovanih elementarnim nepogodama koje su Bosnu i Hercegovinu pogodile 2014. godine

Projekat je usmjeren na trajno stambeno zbrinjavanje i ekonomsko osnaživanje žrtava poplava i klizišta, kroz izgradnju i sanaciju individualnih stambenih objekata, pomoć maloj poljoprvredi, te kreiranje novih radnih mjesta u privatnom sektoru, a sve u cilju pružanja pomoći socijalno ugroženim kategorijama stanovništva u poplavljenim području.

Projekat oporavka od poplava, zajedno sa partnerskim jedinicama lokalne samouprave, poziva sve zainteresirane nosioce domaćinstava, koji ispunjavaju kriterije javnog poziva, da podnesu prijavu za učešće u projektu u mjestu prebivališta.

U prilogu se nalazi tekst Javnog poziva i Prijavni obrazac.

 Javni poziv je otvoren od 09.10.2017. do 09.11.2017. godine

 

Općina Gračanica © 2012. Sva prava pridržana.