.

.

.

DOKUMENTI

BIZNIS

VIDEO PREZENTACIJA

ČESTITKA OPĆINSKOG NAČELNIKA U POVODU 10 GODINA POSTOJANJA I RADA UDRUŽENJA POSLODAVACA TK

ČESTITKA OPĆINSKOG NAČELNIKA U POVODU 10 GODINA POSTOJANJA I RADA UDRUŽENJA POSLODAVACA TK"U povodu 10 godina postojanja i djelovanja Udruženja poslodavaca TK svim poslodavcima – članovima upućujem iskrene čestitke.

Ovo je prilika da iskažem svoje poštovanje i zahvalnost za nesebičan doprinos poslodavaca ekonomskom i društvenom razvoju našeg kantona i cijele države. Vi ste naša snaga, naše usmjerenje i pokazatelj kako treba raditi, u boljim ali i u težim vremenima.

Želja mi je da i dalje partnerski djelujemo u cilju stvaranja novih poslovnih prilika, radnih mjesta, razvojnih projekata i ukupnog ambijenta za bolji, kvalitetniji i ugodniji život svih građana.

Još jednom upućujem iskrene čestitke, uz uvjerenje da će godine koje slijede donijeti napredak i nove poslovne uspjehe."

OPĆINSKI NAČELNIK

Nusret Helić

 

 

Općina Gračanica © 2012. Sva prava pridržana.