OBAVIJEST O OBILJEŽAVANJU DANA ODBRANE I DANA OPĆINE GRAČANICA

OBAVIJEST O OBILJEŽAVANJU DANA ODBRANE I DANA OPĆINE GRAČANICAObavještavamo sve građane općine Gračanica da su zbog stanja prirodne nepogode izazvanog poplavama i klizištima na području općine Gračanica otkazane sve aktivnosti u okviru manifestacije Dani Gračanice, osim centralnih obilježavanja 25. maja – Dana odbrane općine Gračanica i 02. juna – Dana općine Gračanica koje će biti obilježene skromno i simbolično.

Program obilježavanja:

25.05.2014. (nedjelja) – Dan odbrane općine Gračanica

11:00   Prigodno obilježavanje na Centralnom spomen-obilježju u parku ispred zgrade Općine Gračanica i polaganje cvijeća

02.06.2014. (ponedjeljak) – Dan općine Gračanica

10:30   Odavanje počasti i polaganje cvijeća na Centralno spomen-obilježje (park ispred zgrade Općine), Spomen-kosturnicu borcima NOR-a i Spomen-bistu Josipa Broza Tita (gradski park)

11:00   Svečana akademija i dodjela općinskih priznanja (BKC Gračanica)

Pozivamo vas da zajednički obilježimo ove datume!