.

.

.

DOKUMENTI

BIZNIS

VIDEO PREZENTACIJA

POSJETA SAJMU „DANI ŽENSKOG PODUZETNIŠTVA“

POSJETA SAJMU „DANI ŽENSKOG PODUZETNIŠTVA“Općinski načelnik Nusret Helić posjetio je juče štand Udruženja „Gračaničko keranje“ na      1. Međunarodnom sajmu „Dani ženskog poduzetništva“, koji se od 7.-9. maja održava u Domu mladih u Sarajevu. Sajam organizuje Asocijacija poduzetnica „ONE“, s ciljem promovisanja kompanija iz BiH na čijem čelu se nalaze žene.

Posjetom našim sugrađankama koje su predstavile svoje unikatne radove, Općinski načelnik je želio pružiti podršku i motivaciju za dalji, još bolji i uspješniji rad ovog udruženja.

Osim naših sugrađanki – članica Udruženja „Gračaničko keranje“ uspješne poduzetnice iz BiH, regije i zemalja EU  će se u toku trajanja sajma javnosti predstaviti kroz različite sadržaje, kojima se žele promovisati ne samo vlastite vrijednosti, nego vrijednosti kompletne zajednice.

Općina Gračanica © 2012. Sva prava pridržana.