.

.

.

DOKUMENTI

BIZNIS

VIDEO PREZENTACIJA

ČESTITKA OPĆINSKOG NAČELNIKA U POVODU 1. MAJA - MEĐUNARODNOG PRAZNIKA RADA

“Svim radnicima i sugrađanima upućujem iskrene čestitke u povodu 1. maja, Međunarodnog praznika rada, sa željom da ovaj praznik dodatno učvrsti i afirmiše rad, solidarnost i razvitak kao temeljne društvene vrijednosti.

Upravo u vrijeme kada nam nezaposlenost predstavlja jedan od najvećih problema i  kada su najviše obespravljeni i ugroženi oni koji žive od svog rada, obilježavanje Prvog maja kao međunarodnog praznika rada nije i ne treba da bude samo simboličnog karaktera, već poziv svima nama da se solidarišemo i da stanje iz temelja mijenjamo na bolje.

Želeći još jednom potcrtati smisao i  suštinsko značenje  1. maja  kao  simbola rada i napretka, svim svojim sugrađanima želim pristojan život, puno sreće i zdravlja.”

OPĆINSKI NAČELNIK

Nusret Helić

Općina Gračanica © 2012. Sva prava pridržana.