.

.

.

DOKUMENTI

BIZNIS

VIDEO PREZENTACIJA

SUTRA POČINJU DANI GRAČANICE

SUTRA POČINJU DANI GRAČANICESutra počinje tradicionalna manifestacija Dani Gračanice kojom se obilježavaju značajni datumi u historiji općine Gračanica – 25. maj i 2. juni. I ove godine pripremljen je bogat program koji će trajati do 5. juna.

Veliki čas historije u povodu 25. maja, Dana odbrane općine Gračanica, održat će se u subotu 25.05.2013. godine ispred Centralnog spomen-obilježja poginulim borcima/šehidima i civilnim žrtvama odbrambeno-oslobodilačkog rata 1992.-1995., u parku ispred zgrade Općine, sa početkom u 11 sati.

Obilježavanje 2. juna, Dana općine Gračanica, bit će upriličeno u nedjelju 02.06.2013. godine svečanom akademijom u velikoj sali BKC-a, sa početkom u 11 sati. Nakon toga, u 12:15 slijedi svečano otvaranje Mosta prijateljstva, dok će u 13:00 biti upriličena ceremonija polaganja kamena temeljca za stambeno-poslovni objekat na lokaciji bivše robne kuće u centru grada.

Kompletan program manifestacije Dani Gračanice nalazi se u prilogu.

Općina Gračanica © 2012. Sva prava pridržana.