.

.

.

DOKUMENTI

BIZNIS

VIDEO PREZENTACIJA

ODRŽAN FORUM GRAĐANA OPĆINE GRAČANICA

 ODRŽAN FORUM GRAĐANA OPĆINE GRAČANICADana 02.02.2019. godine sa početkom u 10:00 sati u Društvenom centru Gračanica, održan je Forum građana, na kome je sačinjena lista prioritetnih projekata iz pet ključnih oblasti, od kojih je projekat: Izgradnja svlačionica na pomoćnom stadionu NK “Bratstvo” dobio najviše glasova. Iz razloga što je ovaj projekat, u odnosu na ostale s liste, šireg društvenog značaja, od koga će korist imati svi članovi registrovanih klubova s područja Općine (iz svih mjesnih zajednica), isti će biti nominovan od strane Općine Gračanica, za podnošenje prijedloga projekta, na objavljeni Javni poziv od strane UNDP-a -  Projekat “Jačanje uloge MZ u BiH”.
Donatori su Vlada Švicarske i Vlada Švedske, projekat provodi UNDP BiH u saradnji sa bh institucijama. Učešće Općine je obavezno u svakom projektu, sa minimalno 30% sredstava. 
 
Zapisnik s listom prisutnih možete pogledati na linku 

Općina Gračanica © 2012. Sva prava pridržana.