.

.

.

DOKUMENTI

BIZNIS

VIDEO PREZENTACIJA

OBAVJEŠTENJE SLUŽBE CIVILNE ZAŠTITE OPĆINE GRAČANICA

OBAVJEŠTENJE SLUŽBE CIVILNE ZAŠTITE OPĆINE GRAČANICA

U periodu od 01.02. do 28.02.2019 godine, izviđački tim Centra za uklanjanje mina u BiH – BHMac, regionalni ured Tuzla u saradnji sa Službom civilne zaštite Općine Gračanica će provoditi operacije netehničkog izviđanja (NTI) na minski sumnjivom području (MSP) Lendići u općini Gračanica.

U cilju što efikasnijih i sveobuhvatnijih priprema za operacije deminiranja i tehničkog izviđanja na navedenom području, mole se svi građani da sva saznanja ili sumnje na miniranost i postojanje mina prijave Izviđačkom timu na terenu ili na kontakt telefone:

-Služba CZ Općine Gračanica 121 ili 035/706-345

 

-BHMAC RU Tuzla 035/294-249, 035/294-250

Ili e-mail: Ova adresa el. pošte je zaštićena od spambotova. Omogućite JavaScript da biste je vidjeli. ; Ova adresa el. pošte je zaštićena od spambotova. Omogućite JavaScript da biste je vidjeli.

OBAVJEŠTENJE SLUŽBE CIVILNE ZAŠTITE OPĆINE GRAČANICA

 

Općina Gračanica © 2012. Sva prava pridržana.