ČESTITKA OPĆINSKOG NAČELNIKA POVODOM BOŽIĆA

ČESTITKA OPĆINSKOG NAČELNIKA POVODOM BOŽIĆAU ime građana Općine Gračanica, uposlenika u općinskoj administraciji i u svoje lično ime, svim sugrađanima pravoslavne vjere upućujem iskrene čestitke u povodu Božića – blagdana Hristovog rođenja!

Nadam  se da će radost ovog Božića, podijeljena sa porodicom, rodbinom, prijateljima i svim ljudima dobre volje,  doprinijeti da  učvrstimo  vjeru u bolju  zajedničku budućnost  izgrađenu na povjerenju, suživotu i toleranciji.

Čestitajući Božić, želim da ga obilježite  u  radosti, sreći, dobrom zdravlju, blagostanju i lijepom raspoloženju.

OPĆINSKI NAČELNIK

Nusret Helić, s.,r.