.

.

.

DOKUMENTI

BIZNIS

VIDEO PREZENTACIJA

PRIVREMENA LISTA STIPENDIJA ZA STIPENDIRANJE STUDENATA U AKADEMSKOJ 2018/2019 GODINI

Na osnovu člana 33 Odluke o utvrđivanju uslova, kriterija i postupka dodjele stipendija učenicima srednjih škola i studentima ("Službeni glasnik Općine Gračanica", broj:  8/17) Služba za upravu društvene djelatnosti, boračko invalidsku zaštitu i zajedničke poslove Općine Gračanica  utvrđuje :

PRIVREMENU LISTU 

za dodjelu stipendija studentima sa područja općine Gračanica u akademskoj 2018/2019 godini, po raspisanom konkursu od 15.10.2018. godine, koji je provela Služba za upravu društvene djelatnosti, boračko invalidsku zaštitu i zajedničke poslove prema sljedećim kategorijama: učenici generacije, studenti  u kategoriji boračke populacije, nadareni studenti, studenti u deficitarnim zanimanjima, studenti  iz porodica slabijeg imovnog stanja i studenti iz porodica čiji su objekti srušeni od poplava i klizišta.

 

Kompletne liste se nalaze u prilogu.

Općina Gračanica © 2012. Sva prava pridržana.