.

.

.

DOKUMENTI

BIZNIS

VIDEO PREZENTACIJA

PRIVREMENA LISTA STIPENDIJA ZA STIPENDIRANJE UČENIKA U ŠKOLSKOJ 2018/2019 GODINI

Na osnovu člana 33 Odluke o utvrđivanju uslova, kriterija i postupka dodjele stipendija učenicima srednjih škola i studentima ("Službeni glasnik Općine Gračanica", broj:  8/17) Služba za upravu društvene djelatnosti, boračko invalidsku zaštitu i zajedničke poslove Općine Gračanica  utvrđuje :

PRIVREMENU LISTU

za dodjelu stipendija učenicima sa područja općine Gračanica u školskoj 2018/2019 godini, po raspisanom konkursu od 15.10.2018. godine, koji je provela Služba za upravu društvene djelatnosti, boračko invalidsku zaštitu i zajedničke poslove prema slijedećim kategorijama: učenici generacije, učenici u kategoriji boračke populacije, nadareni učenici, učenici u deficitarnim zanimanjima, učenici iz porodica slabijeg imovnog stanja i učenici iz porodica čiji su objekti srušeni od poplava i klizišta.

 

Kompletne liste se nalaze u prilogu.

Općina Gračanica © 2012. Sva prava pridržana.