.

.

.

DOKUMENTI

BIZNIS

VIDEO PREZENTACIJA

ČESTITKA OPĆINSKOG NAČELNIKA POVODOM MEĐUNARODNOG DANA STARIJIH OSOBA

Drage  građanke i građani Gračanice, dragi umirovljenici,

U ime uposlenika Općine Gračanica i u svoje lično ime, čestitam svim osobama starije životne dobi 01. oktobar - Međunarodni dan starijih osoba.
     Općina Gračanica će i dalje aktivno učestvovati  i nizom mjera podupirati podizanje kvalitete Vašeg života. Nastojat ćemo osigurati životnu sredinu koja se može prilagoditi Vašim potrebama i sposobnostima, sredinu  koja će zadovoljiti vaše potrebe i omogućiti Vam  učestvovanje  u društvu u skladu s Vašim fizičkim i intelektualnim sposobnostima.
Mnogo toga vrijednoga ostavili ste nam u nasljeđe, a na nama je da vam uzvratimo zahvalnošću i brigom.

 

Želimo da se u našoj zajednici osjećate sigurno i zadovoljno.  Otvoreni smo za sve prijedloge koje bi vaš život učinile lakšim i ispunjenim. Za one među vama kojima je potrebna naša briga, brinut ćemo i dalje – prilagođavajući javne prostore, poboljšanjem usluga zdravstvene zaštite i socijalne skrbi, približavanjem kulturnih i edukativnih sadržaja.

Uz čestitku za Međunarodni dan starijih osoba, želim Vam puno zdravlja te što više trenutaka ispunjenih srećom i zadovoljstvom.

                                                                                                                                                                                     OPĆINSKI NAČELNIK

                                                                                                                                                                                              Nusret Helić

 

Općina Gračanica © 2012. Sva prava pridržana.