NAJAVA 22. SJEDNICE OPĆINSKOG VIJEĆA GRAČANICA

NAJAVA 22. SJEDNICE OPĆINSKOG VIJEĆA GRAČANICA Općinsko vijeće Gračanica održat će 22. sjednicu u srijedu, 26.09.2018. godine, sa početkom u 10:00 sati, u sali za sjednice, nova zgrada Općine.
Za sjednicu je predložen sljedeći dnevni red:

1. RAZMATRANJE I USVAJANJE ODLUKE O PRODUŽAVANJU PERIODA PROVOĐENJA LOKALNOG AKCIONOG PLANA ZAŠTITE ŽIVOTNE SREDINE OPĆINE GRAČANICA.

2. RAZMATRANJE I USVAJANJE IZVJEŠTAJA O REALIZACIJI LOKALNOG AKCIONOG PLANA ZAŠTITE ŽIVOTNE SREDINE OPĆINE GRAČANICA (LEAP) ZA 2017. GODINU.

3. RAZMATRANJE I USVAJANJE IZVJEŠTAJA O REALIZACIJI PLANA KAPITALNIH INVESTICIJA ZA 2017.GODINU.

4. RAZMATRANJE I USVAJANJE IZVJEŠTAJA O REALIZACIJI MEG PROJEKTA.

5. RAZMATRANJE INFORMACIJE O REALIZACIJI PROJEKTA VODOVODNE I KANALIZACIONE MREŽE IZ SREDSTAVA KREDITA EIB.

6. RAZMATRANJE INFORMACIJE O STARIM I IZNEMOGLIM LICIMA U STANJU SOCIJALNE POTREBE NA PODRUČJU OPĆINE GRAČANICA.