ČESTITKA OPĆINSKOG NAČELNIKA POVODOM HIDŽRETSKE NOVE GODINE

ČESTITKA OPĆINSKOG NAČELNIKA POVODOM HIDŽRETSKE NOVE GODINE Povodom Nove hidžretske 1440. godine svim građanima islamske vjeroispovjesti  u svoje ime i u ime općinske administracije upućujem najiskrenije čestitke, sa željom da nastupajuća Hidžretska nova godina donese blagostanje, radost, napredak i zdravlje svim građanima naše općine.

Podijelimo radost i ovog našeg vjerskog praznika sa svojim najbližim, sa komšijama i prijateljima, njegujmo međusobno povjerenje i uvažavanje.

Neka vam je sretna i berićetna Nova 1440. hidžretska godina!

OPĆINSKI NAČELNIK

Nusret Helić