.

.

.

DOKUMENTI

BIZNIS

VIDEO PREZENTACIJA

ČESTITKA OPĆINSKOG NAČELNIKA U POVODU OBILJEŽAVANJA GODIŠNJICE BITKE NA VISU

ČESTITKA OPĆINSKOG NAČELNIKA U POVODU OBILJEŽAVANJA GODIŠNJICE BITKE NA VISU„U povodu 24. godišnjice čuvene bitke na Visu, upućujem iskrene čestitke svim borcima, boračkim porodicama, ratnim komandantima, boračkim organizacijama i svim građanima općine Gračanica u čijem će pamćenju Vis ostati kao vječni simbol pobjede, slobode i mira.

Vis treba da nam bude opomena da nema nedostižnih visova i prepreka u borbi za ono što označava riječ Bosna. Isto tako treba da nam bude podstrek da drugim i drugačijim sredstvima nastavimo borbu za svoju domovinu.

 

Sjećajući se žrtava i podsjećajući na njihovu hrabrost i uzvišene ciljeve, gradimo zajedno bolju budućnost i otvarajmo perspektive novim generacijama!

Vjerujmo i borimo se za ostvarenje ideje o Bosni onako kako su se za tu ideju borili oslobodioci Visa!“

                                                                                                           OPĆINSKI NAČELNIK

                         Nusret Helić

Općina Gračanica © 2012. Sva prava pridržana.