.

.

.

DOKUMENTI

BIZNIS

VIDEO PREZENTACIJA

POZIV NA RADIONICU “EU Horizont 2020-Instrument za MSP”

Vanjskotrgovinska komora Bosne i Hercegovine/Sektor za edukaciju u saradnji sa “European Training Academy” (ETA) organizira radionicu “EU Horizont 2020-Instrument za MSP”, koja se održava 11.06. i 12.06.2018. godine u prostorijama Vanjskotrgovinske komore BiH u Sarajevu.

Ovaj program obuke ima za cilj razvoj kompetencija i vještina u okviru programa Evropske unije „Horizont 2020“ sa fokusom na SME instrument kako bi se osigurali snažni efekti i održivost realiziranih projekata. Na obuci će biti predstavljene teme poput mogućnosti za finansiranje u periodu 2018-2020 u okviru Horizonta 2020 odnosno SME instrumenta, strategije za dobijanje finansijskih sredstava, primjeri iz prakse i sl.

 

Radionica je namjenjena predstavnicima malih i srednjih preduzeća (MSP), mikro preduzeća, organizacija za podršku biznisu, agencija za podršku inovativnosti, udruženja poduzetnika i sl.

 Više informacija nalazi se na linku: http://komorabih.ba/eu-horizont-2020-instrument-za-msp-2/

 

 

Općina Gračanica © 2012. Sva prava pridržana.