.

.

.

DOKUMENTI

BIZNIS

VIDEO PREZENTACIJA

ČESTITKA OPĆINSKOG NAČELNIKA POVODOM 8. MARTA, MEĐUNARODNOG DANA ŽENA

ČESTITKA OPĆINSKOG NAČELNIKA POVODOM 8. MARTA, MEĐUNARODNOG DANA ŽENA

„Uvažene moje sugrađanke,

Čestitajući vam 8. mart, Međunarodni dan žena, želim i zalagat ću se i dalje za takav društveni ambijent u kojem će do punog izražaja doći kreativna snaga, pamet i ljepota žene. Siguran sam da samo tako možemo biti svi sretniji i bolji. Jer, sve dok se ne postigne puna ravnopravnost žena i dok se ne omogući razvoj njihovih potencijala, bit će nemoguće riješiti najveće društvene, ekonomske i političke probleme svijeta. Još jednom svim ženama općine Gračanica čestitam Međunarodni dan žena 8. mart.“

                                                   Općinski načelnik

                                                   Nusret Helić

Općina Gračanica © 2012. Sva prava pridržana.