.

.

.

DOKUMENTI

BIZNIS

VIDEO PREZENTACIJA

JAVNI POZIV za odabir korisnika/ca pomoći za izgradnju i sanaciju stambenih jedinica uništenih ili oštećenih u poplavama 2014. godine

Projekat oporavka od poplava predstavlja nastavak aktivnosti na polju sanacije šteta uzrokovanih elementarnim nepogodama koje su Bosnu i Hercegovinu pogodile 2014. godine

Projekat je usmjeren na trajno stambeno zbrinjavanje i ekonomsko osnaživanje žrtava poplava i klizišta, kroz izgradnju i sanaciju individualnih stambenih objekata, pomoć maloj poljoprvredi, te kreiranje novih radnih mjesta u privatnom sektoru, a sve u cilju pružanja pomoći socijalno ugroženim kategorijama stanovništva u poplavljenim području.

 

Projekat oporavka od poplava, zajedno sa partnerskim jedinicama lokalne samouprave, poziva sve zainteresirane nosioce domaćinstava, koji ispunjavaju kriterije javnog poziva, da podnesu prijavu za učešće u projektu u mjestu prebivališta.

U prilogu se nalazi tekst Javnog poziva i Prijavni obrazac.

 

Javni poziv je otvoren od 10.10.2017. do 10.11.2017. godine

Općina Gračanica © 2012. Sva prava pridržana.