.

.

.

DOKUMENTI

BIZNIS

VIDEO PREZENTACIJA

ČESTITKA OPĆINSKOG NAČELNIKA POVODOM POČETKA NOVE ŠKOLSKE GODINE

ČESTITKA OPĆINSKOG NAČELNIKA POVODOM POČETKA NOVE ŠKOLSKE GODINEDragi prvačići, đaci i studenti,

Poštovani roditelji i uposlenici u obrazovanju,

Početak nove školske godine je prilika da vam u ime Općine Gračanica i u svoje lično ime zaželim uspješnu novu školsku godinu sa nadom da ćete u njoj ostvariti dobre odgojne i obrazovne rezultate. Pratite svoje ciljeve odvažno, strpljivo i kreativno. Razvijajte prijateljstva i pomažite jedni drugima, te uvažavajte svoje učitelje i profesore.

Neka vas ovaj novi početak motivira da budete još bolji i uspješniji u sticanju novih znanja, vještina i spoznaja.

 

Poštovani roditelji i uposlenici u obrazovanju, na vama je ponovo težak zadatak i velika odgovornost, da u granicama svojih mogućnosti pravilno usmjeravate mlade generacije, samim time budućnost naše domovine Bosne i Hercegovine i općine Gračanica. Vjerujemo da ćete uspješno odgovoriti izazovu koji je pred vama i želimo vam puno uspjeha u tome!

Sretan i uspješan početak nove školske godine!"

 

                                                                                                                                                            OPĆINSKI NAČELNIK

                                             Nusret Helić

Općina Gračanica © 2012. Sva prava pridržana.