.

.

.

DOKUMENTI

BIZNIS

VIDEO PREZENTACIJA

ČESTITKA OPĆINSKOG NAČELNIKA POVODOM KURBAN BAJRAMA

„U ime svojih saradnika i u svoje lično ime svim sugrađanima islamske vjeroispovijesti  upućujem iskrene čestitke  povodom Kurban-bajrama, sa željom da ga provedete u duhovnom miru, porodičnoj sreći i zadovoljstvu.

Nadahnuti bajramskim porukama žrtve i solidarnosti u ime Boga, a za dobro ljudi, učvršćujmo vjeru u bolje sutra na našoj općini i u jedinoj nam domovini Bosni i Hercegovini.

Podijelimo radost i ovog Bajrama  sa svojim najbližim, s komšijama i prijateljima – pružimo ruku prijateljstva jedni drugima. Kurban-bajram  je prilika da pokažemo čistoću duše i srca tako što ćemo se sjetiti i onih koji se nalaze u težoj materijalnoj situaciji i tako što ćemo i njima ove blagdane učiniti radosnima.

 

Bajram šerif mubarek olsun!"

                                                                                                                                                      OPĆINSKI NAČELNIK

                                                                                                                                                              Nusret Helić

 

Općina Gračanica © 2012. Sva prava pridržana.