ZBOG VREMENSKIH NEPOGODA PRIJE VREMENA ZATVOREN SAJAM PODUZETNIŠTVA I OBRTA GRAPOS-EXPO 2017

Zbog neočekivanih vremenskih uvjeta i obilnog snijega koji neprestano pada kao i tehničkih problema organizator i direktor  sajma Grapos Expo 2017 , Nedžad Nuhanović prinuđen je da zatvori sajam prije planiranog vremena.

Općinski načelnik u svojstvu domaćina i suorganizatora izrazio je duboko žaljenje što se jedan ovako značajan događaj za privredu ne samo Gračanice nego i cijele regije završio na ovakav način.

Podsjećamo da je bilo planirano da sajam radi do petka (21.04.) međutim, velika količina snijega je urušila dio hale.

Općinski načelnik i općina Gračanica se zahvaljuje svim posjetiocima i izlagačima na posjeti i učešću te razumijevanju zbog ranijeg zatvaranja sajma.