.

.

.

DOKUMENTI

BIZNIS

VIDEO PREZENTACIJA

ODLUKA O PROGLAŠENJU PRESTANKA STANJA NEPOSREDNE OPASNOSTI OD KLIZIŠTA I POPLAVA NA PODRUČJU OPĆINE GRAČANICA

ODLUKA O PROGLAŠENJU PRESTANKA STANJA NEPOSREDNE OPASNOSTI OD KLIZIŠTA I POPLAVA NA PODRUČJU OPĆINE GRAČANICAObzirom da se stanje na terenu stabilizovalo i da se voda sa poplavljenih područja u većoj mjeri povukla u svoje korito Općinski načelnik Nusret Helić na prijedlog članova Općinskog štaba civilne zaštite  Gračanica, donio je Odluku o proglašenju prestanka stanja neposredne opasnosti od poplava i klizišta uzrokovanih obilnim padavinama na području Općine Gračanica. Odluka je stupila na snagu 17.03.2017. u 10,00 sati .

Općinski štab civilne zaštite Gračanica i nadležne općinske Službe nastavit će pratiti i analizirati stanje na terenu i po potrebi neposredno se uključivati u aktivnosti oko saniranja nastalih posljedica i stvaranja uslova za normalan život i rad ljudi na ugroženom području.

Općina Gračanica © 2012. Sva prava pridržana.