.

.

.

DOKUMENTI

BIZNIS

VIDEO PREZENTACIJA

POSTAVLJEN ASFALT NA POLIGONU MALIH SPORTOVA VIS-SIJEDI KRŠ

POSTAVLJEN ASFALT NA POLIGONU MALIH SPORTOVA VIS-SIJEDI KRŠJuče 19.05.2016. godine postavljen je asfalt poligona malih sportova na izletištu Vis-Sijedi krš, MZ Babići.

Općina Gračanica je učestvovala u realizaciji ovog pojekta sa iznosom cca 30.000 KM.

Cilj Općine Gračanica  je da destinacija Vis-Sijedi krš postane broj jedan Turistička destinacija za odmor, sport i rekreaciju, za sve posjetioce općine Gračanica i turiste širom Bosne i Hercegovine.

 

Projekti koji su do sada  urađeni na ovoj destinaciji: Izgradnja terena za odbojku na pijesku, Izrada i postavljanje klupa i stolova za odmor, Uređenje travnatog terena i postavljanje zaštitne ograde sa sjeverne strane poligona, koji je sada predmet asfaltiranja, Izrada pristupnih betonskih stepenica, cca 50 m na Sijedi krš, Asfaltiranje pristupnog puta do izletišta, a sada i projektom asfaltiranja poligona za male sportove-fudbal, košarku itd.

Općina Gračanica © 2012. Sva prava pridržana.