.

.

.

DOKUMENTI

BIZNIS

VIDEO PREZENTACIJA

OPĆINA GRAČANICA I OPĆINSKI ŠTAB CIVILNE ZAŠTITE GRAČANICA DOBITNICI PRIZNANJA FEDERALNE I KANTONALNE UPRAVE CIVILNE ZAŠTITE

OPĆINA GRAČANICA I OPĆINSKI ŠTAB CIVILNE ZAŠTITE GRAČANICA DOBITNICI PRIZNANJA FEDERALNE I KANTONALNE UPRAVE CIVILNE ZAŠTITEFederalni štab Civilne zaštite u srijedu je u Sarajevu upriličio svečanost povodom 1. marta, Dana civilne zaštite Federacije BiH, koji je ujedno i Međunarodni dan civilne zaštite. Tim povodom su dodijeljene zahvalnice pojedincima i kolektivima koji su svojim radom i angažovanjem u 2014. ostvarili izuzetne rezultate u zaštiti i spašavanju ljudi i materijalnih dobara. Zahvalnicu Federalnog štaba Civilne zaštite u ime Općine Gračanica primio je Mustafa Bajić, načelnik OŠCZ.

OPĆINA GRAČANICA I OPĆINSKI ŠTAB CIVILNE ZAŠTITE GRAČANICA DOBITNICI PRIZNANJA FEDERALNE I KANTONALNE UPRAVE CIVILNE ZAŠTITETakođe, juče je u Tuzli na svečanoj sjednici Kantonalnog štaba civilne zaštite dodijeljena pohvala komandantu i načelniku OŠCZ Nusretu Heliću i Mustafi Bajiću za uloženi rad, zalaganje i ostvarene rezultate Općinskog štaba civilne zaštite Gračanica u zaštiti i spašavanju ljudi i materijalnih dobara od prirodnih i drugih nesreća.

Pohvalu Kantonalnog štaba civilne zaštite za rad i zalaganje dobila je i Općinska organizacija crvenog krsta Gračanica.

Općina Gračanica © 2012. Sva prava pridržana.