NAJAVA DOGAĐAJA: OBILJEŽAVANJE DANA NEZAVISNOSTI BiH I DANA CIVILNE ZAŠTITE U BiH

U petak, 27.02.2015. godine, bit će upriličeno obilježavanje 1. marta, Dana nezavisnosti BiH prema utvrđenom programu:

13:30 Polaganje cvijeća na gradska spomen-obilježja (Centralno spomen-obilježje, Spomen-kosturnica borcima NOR-a i Bista Josipa Broza Tita)

14:00 Svečana akademija, sala Muzičke škole u Gračanici

14:45 Izložba slika, rezbarenih predmeta i ručnih radova BZK „Preporod“ Gračanica, foaje BKC-a Gračanica

Istog dana (petak, 27.02.2015.) u 9 sati u multimedijalnoj sali u novoj zgradi Općine održat će se Svečana sjednica Općinskog štaba civilne zaštite Gračanica povodom 1. marta, Dana civilne zaštite u BiH – Svjetski dan civilne zaštite. Uz referat komandanta OŠCZ Gračanica Nusreta Helića, na sjednici će biti izvršena dodjela priznanja i nagrada civilne zaštite, koje dodjeljuje komandant OŠCZ Gračanica.

Pozivamo sve sugrađane da zajednički obilježimo Dan nezavisnosti BiH i Dan civilne zaštite u BiH – Svjetski dan civilne zaštite.