.

.

.

DOKUMENTI

BIZNIS

VIDEO PREZENTACIJA

ČESTITKA OPĆINSKOG NAČELNIKA POVODOM 1. MARTA - DANA NEZAVISNOSTI BiH

ČESTITKA OPĆINSKOG NAČELNIKA POVODOM 1. MARTA - DANA NEZAVISNOSTI BiH„Svim građanima općine Gračanica i svim građanima Bosne i Hercegovine upućujem iskrene čestitke povodom 1. marta, Dana nezavisnosti naše domovine.

Upravo na ovaj dan prije 23 godine građani ove zemlje odlučno su stali na stranu svoje domovine i na historijskom referendumu jedinstveno potvrdili njenu nezavisnost i opstojnost kao zajednice svih ravnopravnih građana – Bosanaca i Hercegovaca. Zbog toga ovaj datum obilježavamo kao praznik ponosa, solidarnosti i odlučnosti.

Ovo je prilika da se podsjetimo na vrijednosti ovog datuma i na našu obavezu da učinimo sve kako bi one i dalje živjele među nama – svim narodima naše Bosne i Hercegovine, jer samo na taj način možemo generacije koje dolaze učiniti boljim i odgovornijim, te osigurati bolju budućnost.

Još jednom želim da vam čestitam Dan nezavisnosti BiH, uz želju da svakim danom u vašim srcima jača ljubav prema domovini i da je sve više osjećate svojom.“

OPĆINSKI NAČELNIK                                              

Nusret Helić

 

Općina Gračanica © 2012. Sva prava pridržana.