.

.

.

DOKUMENTI

BIZNIS

VIDEO PREZENTACIJA

BOŽIĆNA ČESTITKA OPĆINSKOG NAČELNIKA NUSRETA HELIĆA

BOŽIĆNA ČESTITKA OPĆINSKOG NAČELNIKA NUSRETA HELIĆAU ime uposlenika u općinskoj administraciji i u svoje lično ime, svim sugrađanima katoličke  vjere upućujem iskrene čestitke povodom Božića – najsvetijeg katoličkog blagdana!

Neka radost ovog Božića bude podijeljena sa porodicom, rodbinom, prijateljima, komšijama i svim ljudima dobre volje i neka doprinese učvršćivanju vjere u našu bolju budućnost izgrađenu na povjerenju, suživotu i toleranciji. Neka nas ovo praznično ozračje povede putevima na kojima će se iznad svih naših razlika cijeniti vrijednosti i bogatstvo zajedništva.

Želim da ovaj blagdan obilježite  u  radosti, dobrom zdravlju, blagostanju i lijepom raspoloženju.

Čestit i blagoslovljen Božić!“

OPĆINSKI NAČELNIK

Nusret Helić

Općina Gračanica © 2012. Sva prava pridržana.